Jak Lvíčci došli do finále

16. března 2016 v 6:00 | Vlaďka |  Lifestyle
Dnes píšu já Emmča, protože s našima se nedá bavit, když se v sobotu hraje finále. Moc dobře si pamatuju, že vše začalo 2. září a hned plamenně proti týmu z Vnorov. Asi dost dobrý oddíl. Mně je to zatím jedno, moc tomu nerozumím.

Lev tehdy zvítězil 6:0, všude kolem mě bylo hlučno a na facebooku se psalo, že nové posily Lva se vytáhly.

Myslela jsem, že ten hluk už neuslyším a za tři týdny je to tady zas! Burácející fanoušci přinesli vítězství Lva nad týmem Dynamo Slovácko, a to dokonce 10:1! Roman Janošík se prý bil jako správný lev, kluk je to šikovný, ale hlavně trenér Karel slavil narozky.Tak všechno nejlepší!

Lvíčcí vítězí i nad úřadujícími mistry ze Včelar 3:2. Je to pecka a já si musela pořádně kopnout. A to jsem ještě nevěděla, co mě čeká v dalším zápase.

Úžasná atmosféra, kotel fanoušků, malí i velcí, ti vše přispěli k tomu, že Lev zvítězil 13:1 nad Batykáči a musím říct, že Jindra Šinkár zářil skoro jak Jágr. Mě a všecky ženské však zaujalo více tohle:

S Moravským Pískem sice v dalším zápase remízujeme, ale už nad AHC Devils vítězíme s převahou 7:3 a já si všimla, že na hokej začal chodit i můj bratranec Kryštof a s fotkou, kde je zachycený s gólmanem Radkem se chlubil ještě týden ve škole.

Straňanský Lev se veze na vítězné vlně, po dalším skvělém výsledku 5:0 proti Ostrožské Lhotě vítězí nad Kohůty z Bánova 6:1 a Bizoni ti mohli zůstat i doma, jak řekla mamka, protože hra byla v režii pouze našich borců a je to vidět i na výsledku 21:1!

Po Vánocích mě všichni toužebně očekávají, mě se však nechce, raději dopřeju tatťkovi zápas, a to rovnou se Scorpions. Docela jsem se bála, ale zbytečně. Opět vítězství 6:3! Dnes se mi ale vůbec nelíbil rozhodčí, ale první útok si dokázal poradit s každým problémem.

Zatím se mi nehce z bříška ven, raději zpovzdálí sleduju napínavý zápas se Žraloky z Mistřic. Uf, nakonec remíza, ale byl to zápas napínavý od začátku do konce.

Narodila jsem se a playoff je tady! Kluci začínají stylově s hráči se Suché Loze doprovázeni největším počtem fanoušků v celé historii. Já si vyhlédla toho svéhoMrkající

Po napínavém souboji jsme vyhráli 4:3 ale byly to šílené nervy a o zápase se stále ještě mluví, i když jedu na procházku v kočárku.

Na facebooku se píše, že i můj hlas rozhodne. Jdu do toho! Fandím z pohodlí domova a vítězství je opět naše.

Trošku kluky potrápí Plameny Vnorovy a mě trápí prdíky. Ani se nemůžu soustředit, ale nakonec je vše OK a druhé kolo semifinále je vítězné. Jdeme do finále! Jede celá dědina, jen mě nechají doma, protože mi to mamča nedovolí. Nevadí. Taťko, hodně štěstí, vy to dokážete! A příští rok slibuju, že budu ta nejvěrnější fanynkaÚžasný

Emma

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Martin Havlík Martin Havlík | 16. března 2016 v 10:20 | Reagovat

parádní !

2 Vlaďka Vlaďka | 16. března 2016 v 20:02 | Reagovat

[1]: Diky 😊😄

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama