Jak říct, jsem v tom

6. ledna 2016 v 14:23 | Vlaďka |  Rodina
To, čemu jsem se spoustu let vyhýbala, je rázem tady a já nevím jestli se smát, nebo plakat. Znáte ten pocit, když něco chcete, snažíte se toho dosáhnout a pak je to tady a vy rázem nevíte, co s tím.

Dvě čárky na těhotenském testu začátkem května na mě výhružně svítily a další dva testy a ultrazvuk to jenom potvrdily - bude nás o jednoho človíčka víc.Tisíckrát přemýšlíte, jak to sdělit partnerovi, v hlavě se vám honí romantické filmy, ve kterých se vždy hrdinové dojímají a následuje plánování dětského pokoje, obvolání členů rodiny, záplava květin... A protože se znám, romantický scénář jsem zavrhla ihned, nahlédla jsem, zřejmě pod návalem množících se hormonů, na maminkovské weby, které se nápady hemžily - botičky, dudlíky, večeře při svíčkách. Nakonec jsem si řekla, že vše nechám až na tom jaká bude v den D konstelace hvězd.

V osudný den přítel se vrátil z Prahy a měl pro mě obrovské překvapení (kdyby věděl, jaké mám jáMrkající), začal vytahovat z cestovní tašky neskutečné věci. Sportovní trička, legíny, funkční prádlo, růžové šortky, vše ve velikostech chodící panenky, kterou nostalgicky schovává u sebe moje babička, a s jiskrou v oku mi sdělil, že právě teď nadešla ta chvíle, kdy jsem adekvátně vybavena k tomu, abych se připojila k jeho aerobním aktivitám. Trval na tom, že si je ihned musím zkusit, a tak ani jsem se nanadála, už jsem na sebe soukala neonové šortky sic mi síly stačily. Jo, kdybys,hochu, věděl...

Nadšení jsem mu nekazila, obzvlášť, když začal plánovat, jak si uděláme sportovní víkend a pak i ty další a další. Romantická večeře se nekonala, trochu jsem byla na sebe naštvaná, že jsem dudlík, ani botičky nekoupila, ale vážně si nejsem jistá, že by to zaregistroval.

Večer jsem už nervózně pešlapovala, nemyslela na nic jiného, než na to, jak takovou událost sdělit. Když byl přítel v koupelně, vzala jsem tisíckrát ochytaný těhotenský test a před očima mu s ním zamávala, že si chudák ani nestačil všimnout o jaký papír se jedná.

Ráda na tu chvíli vzpomínám, nakonec jsme si i v průběhu těhotenství zaběhali a zacvičili, i ty šortky jsem nějakou dobu ještě využila.Usmívající se Každou chvíli přivítáme to naše miminko na svět a pak těch šortek bude muset taťka koupit víceMrkající

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabi Sabi | E-mail | Web | 6. ledna 2016 v 14:31 | Reagovat

Ahoj promiň, že obtěžuju, ale na blogu mám soutěž a byla bych ráda, kdyby jsi se zapsala. http://danielleclairepeazer-fan.blog.cz/1601/soutez
PS: Omlouvám se za reklamu.

2 Kitty Kitty | Web | 10. ledna 2017 v 17:19 | Reagovat

Ahoj. Je mi líto, že ti k článku přistál jen jeden komentář a ještě opruzující reklamka. Článek i jeho příčina se mi líbí. Počtu si dál - podle přehledu článků jsi asi zdárně porodila... ;-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama